Vchodové dveře

Dveře jsou důležitou součástí domu, oddělují nás od okolních vlivů, dodávají pocit bezpečí a vytváří naše soukromí. Zakázková výroba dveří umožňuje vytvořit dveře v různých velikostech a provedení, aby správně vyplnily vstupní prostor a zároveň byly sladěny s bytem, rodinných domem nebo komerční stavbou.

Dřevěné vchodové dveře jsme schopni vyrobit dle požadavku zákazníka buď jako jednokřídlé, dvoukřídlé, otevíravé ven nebo dovnitř. Součástí dveří může bý rovněž nadsvětlík nebo boční světlík.

Kvalitní materiál je samozřejmostí pro každý výrobek, použitím lepených sendvičových lamel je zajištěna potřebná tuhost celé konstrukce. Výplně mohou tvořit jak zateplené kazety, tak izolační dvojsklo s možností výběru ze široké škály dekorativních prvků.

Zasklíváme výhradně kvalitními izolačními dvojskly s koeficientem prostupu tepla U=1,1 W/m2K, nebo izolační trojskla s koeficientem U=0,86 W/m2K měřené podle nejnovějších norem.

Díky mnoha variacím ztvárnění se stylově aranžovanými prvky se vchodové dveře stanou atraktivním poutačem a zároveň výrazem Vašich vysokých nároků.

Vchodové dveřePrahová lišta Vchodové dveřeProfil Kliky vchodové dveřeKliky Sklo vchodové dveřeSklo

Garažová celodřevěná vrata

Vyrabíme klasická celodřevěná vrata vhodná do garáží, historickách budov a vinných sklepů.

Vyrobená garážová vrata se pyšní vysokou kvalitou a bezpečností. Vzhled a rozmanitost motivů dřeva vytváří ideální vrata pro Vás.

Exkluzivita vrat propůjčí Vašemu domovu punc Vaší osobnosti a zbaví jej všednosti.

Vrata 3 Vrata Vrata 1 Vrata 2