Kuchyně a kuchyňské linky

Na výrobu kuchyní se specializujeme již od našeho prvopočátku. Kuchyň vnímáme jako centrum života a komunikace v rodině. Prosazujeme a uplatňujeme nové materiály, technologie a trendy, které ovlivňují vývoj v oboru. Kuchyně na míru výrábíme, prodáváme, provádíme poprodejní servis

kuchyní a kuchyňských linek, mohou být služby komplexní.

Výroba kuchyňské linky začíná jejím zaměřením a stanovením základních kriterii pro výrobu. Dalším krokem je důkladný návrh všech detailů na kuchyňské lince. Po stanovení všech cílů se návrh přesouvá do výroby. Výroba a následná montáž kuchyňské linky u vás je zakladním cílem.

Vyrábíme velmi moderní kuchyně od vysokém lesku, až po klasické či rustikální provedení. Barevné provedení kuchyně přizpůsobíme vašemu interiéru, nebo interér přizpůsobíme vaší nové kuchyni.

Kuchyně dodáváme včetně všech elekrických spotřebičů od všech renomovaných světových značek. Protože máme mnohalené zkušenosti s těmito výrobky můžeme vždy doporučit výrobky, které budou přesně vyhovovat potřebám vaší kuchěně. 

Hlavní naše výhody oproti konkurenci je dodání kvalitní kuchyně,která jde ruku v ruce s cenou, ceny kuchyní jsou velmi dostupné z důvodů modernizací výrobních kapacit.Tudíž snížením výrobních nákladů a zvýšení kvality našich výrobků.

Individuální p